ایمیل: info@farshdiana.ir
تلفن: 09132626255 - 09132621547
faen

مجموعه ها

سبدخرید: 0 محصول
 x 

سبدخریدخالی است.!

COM_VIRTUEMART_CART_TOTALP

درباره ما

درباره فرش دیانا

فرش دیانا با قدمتی نزدیک به نیم قرن تجربه در زمینه طراحی و فروش فرش های ماشینی میباشد که در نظر دارد با هدف رضایتمندی مشتریان عزی اطلاعات آنها را در زمینه فرش های ماشینی ارتقا داده و سبب شود که مشتریان به صورت کاملاً آگاهانه از فرش های ماشینی انتخابی صحیح برای خرید داشته باشند .

فرش دیانا در زمینه صادرات فرش نیز فعالیت ویژه دارد و تنوع فرش در فرش دیانا بی نظیر بوده و بدلیل اینکه خود از طراحی تا تولید کامل بوده و فروش را انجام میدهد میتوانید با مناسب ترین قیمت خریداری نمایید. همانطور که میدانید اصالت فرش ایرانی همیشه زبانزد خاص و عام در دنیا بوده است و فرش دیانا افتخار این رادارد که جزء بهترین ارائه دهندگان فرش ماشینی در ایران و عراق باشد و با توکل بر خداوند و با هدف اینکه بهترین ارائه دهندگان فرش ماشینی در دنیا باشد این کار را شروع نموده است.

فرش دیانا با کیفیت و قیمت ضمانت شده در جهت اینکه مشتری با خیال راحت خرید خود را انجام دهد بر این شده است که با بکار گیری افراد متخصص در زمینه فروش قدمی در این راستا گذاشته و این ضمانت را بدهد که مشتری خرید خود را با کیفیت عالی و قیمت مناسب بصورت آگاهانه و با خیال راحت انجام دهد.

فرش دیانا
تاریخچه و قدمت

فرش دیانا با قدمتی نزدیک به نیم قرن تجربه در زمینه طراحی و فروش فرش های ماشینی می باشد.

فرش دیانا
تولید و صادرات

فرش دیانا از طراحی تا تولید کامل بود و افتخار این رادارد که جزء بهترین ارائه دهندگان فرش ماشینی در ایران و عراق باشد.

فرش دیانا
ضمانت کیفیت و قیمت

با بکار گیری افراد متخصص در زمینه تولید و فروش این ضمانت را می دهد که مشتری خرید خود را با کیفیت عالی و قیمت مناسب بصورت آگاهانه انجام دهد..

پرفروش ترین ها

خبرنامه

شبکه های اجتماعی

طراحی شده توسط کانون آگهی و تبلیغات سپندار

طراحی شده توسط کانون آگهی و تبلیغات سپندار