ایمیل: info@farshdiana.ir
تلفن: 09134043973 - 09131635520
faen

مجموعه ها

سبدخرید: 0 محصول
 x 

سبدخریدخالی است.!

COM_VIRTUEMART_CART_TOTALP

عوامل موثر در انتخاب فرش ماشینی

 

فرش های ارائه شده در فرش دیانا با ابعاد استاندارد و قیمت های متفاوت عرضه شده است که با توجه شانه، تراکم تعداد رنگ و … قیمت های متفاوتی را شامل می شود. و دارای ضمانت نامه ۵ تا ۱۰ ساله می باشد.

یکی از عوامل موثر در انتخاب فرش ماشینی ، سایز و ابعاد فرش می باشد.

 

تا حالا به اين بته كه رو فرشامون هست دقت كرديد؟

 

طرح "بُته" در فرش ایرانی در اکثر روایات نماد سرو زرتشت است که از تواضع و يا بر اثر تندباد حوادث خمیده شده. بعضی نیز آن را نماد آتش زرتشت دانند.

 تولید فرش ماشینی

 

 فرش ماشینی توسط ماشین آلات مختلفی تولید می‌گردد که می‌توان به دستگاه‌های تکسیما، واندویل، شونهر، Alpha ,CRX, ASR, VTR و… اشاره کرد. جنس هر فرش نیز می‌تواند آکریلیک یا BCF و مخلوطی از این دو، یا الیاف جدید ابریشم مصنوعی (پلی استر) باشد. قابل ذکر است که فرش‌های ۱۰۰٪ آکریلیک دارای کیفیت و قیمت بالاتری هستند ولی فرش‌های ابریشم مصنوعی در حال حاضر به دلیل عدم پرزدهی و شستشوی بسیار آسان و ثبات و درخشندگی بالا در بازارهای جهانی به عنوان بهترین کفپوش مورد توجه قرار گرفته و همچنین فرش‌ها بر اساس شانه به ۳۵۰، ۴۴۰، ۵۰۰، ۷۰۰، ۱۰۰۰ و ۱۲۰۰ شانه تقسیم می‌شوند. تراکم فرش‌ها نیز می‌تواند براساس نوع ماشین و شانه بین ۷۰۰ تا ۳۶۰۰ باشد. اخیراً دستگاه بافت فرش ۱۵۰۰ شانه که قابلیت تولید فرش با تراکم ۴۵۰۰ نیز می‌باشد وارد بازار شده‌است.

آخرین بلاگ

UP TOGGLE DOWN

پرفروش ترین ها

Prev
Next
خبرنامه

شبکه های اجتماعی